Божиќна Капа На Дедо Мраз, Божиќна Празнична Капа На Дедо Мраз За Возрасни, Унисекс Удобни Божиќни Капи За Новогодишна Празнична Костимска Празнична Забава
Новак

Божиќна Капа На Дедо Мраз, Божиќна Празнична Капа На Дедо Мраз За Возрасни, Унисекс Удобни Божиќни Капи За Новогодишна Празнична Костимска

DEN 0.67

Во достапна форма

Висок Квалитет : Секоја Божиќна капа е изработена од 95% полиестер + 5% спандекс ткаенина, мека на допир и удобна за носење; секоја капа е опремена со бел помпон и бел кадифен раб, кој е издржлив, модерен и лесен за совпаѓање Чувајте Ја Новата година Топла : капата на дедо мраз со задебелена постава за дизајн може да се загрее на студ. Облогата за апсорпција на пот го прави удобен за носење и нема да ви дозволи да се засрамите кога ќе ја симнете капата.Ќе се чувствувате топло и среќно Во Новата година. Чувајте Ја Новата година Топла : капата на дедо мраз со задебелена постава за дизајн може да се загрее на студ. Облогата за апсорпција на пот го прави удобен за носење и нема да ви дозволи да се засрамите кога ќе ја симнете капата.Ќе се чувствувате топло и среќно Во Новата година. Широк Спектар На Употреба : овие капи се извонредни украси, кои можат да додадат повеќе новина На Вашата божиќна забава, канцеларија, дом и други места; тие се многу погодни за семејни забави, сценски претстави, тематски забави, игри со улоги итн. за да ја подобрите атмосферата на радост и да ги импресионирате другите; тие исто така можат да бидат подарени на вашето семејство и пријатели. Најдобра Божиќ Партија Корист Украси : Совршена декорација реквизит за глава за партиски костим за да се создаде пријатна и интересна атмосфера. Одлични додатоци за Костими За Божиќ, Ноќта на Вештерките, божиќна косплеј, Забава, Роденден, Нова година, па дури и за кикоти, продажба, промоција, годишна церемонија, активности во заедницата, сценски перформанси, празнична забава итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент