Филект 1/4 Женски До 3/8 Инчи Машки Навој Завртка Адаптер За Микрофон Штанд Алуминиум А0654 4 парчиња
Новак

Филект 1/4 Женски До 3/8 Инчи Машки Навој Завртка Адаптер За Микрофон Штанд Алуминиум А0654 4 парчиња

DEN 1.33

Во достапна форма

Име На Ставка : Микрофон Стојат Навој Завртка Адаптер Пакетот Вклучува : 4x Навој Завртка Адаптер. 1/4 "-20 машки до 3/8" -16 женски за употреба со микрофон стои со 3/8 " -16 теми. Сосема Нов И Квалитетен. Ние вложуваме максимални напори да им обезбедиме на клиентите задоволителна услуга. Извиткана површина, анти-лизгачка, целосна и длабока нишка без бруси, погодна за инсталирање, стабилна и цврста.

Главните карактеристики

Избор на клиент