Основни Дух Застрелан Стакло Со Калај Клуч Музички Инструмент Забелешка За Дома Бар, Порибување Полнење, Партија Корист Или Подарок
Новак

Основни Дух Застрелан Стакло Со Калај Клуч Музички Инструмент Забелешка За Дома Бар, Порибување Полнење, Партија Корист Или Подарок

DEN 798.40

Во достапна форма

Нашето" Музичко " Шут Стакло е добредојден додаток во домашната лента Ова музичко стакло е совршено за секој љубител на музика. Секоја чаша е висока приближно 2,25 инчи и е 1 мл. Дизајнот на калај доаѓа во нашата сјајна завршница. Парична казна Рачно Изработени Калај Направени Во Канада. Во Основниот Дух дизајнираме и создаваме производи што го допираат срцето и го воодушевуваат духот. Целиот наш калај е рачно изработен во нашето крајбрежно студио Во Пугваш, Нова Шкотска. 10% од нашиот профит е наменет за филантропски проекти. Ви благодариме што ни помогнавте да направиме разлика каде можеме.

Главните карактеристики

Избор на клиент