Оригиналниот Ѕид На Нила Тиково Гушкање Решетки Голем Пречка 416
Новак

Оригиналниот Ѕид На Нила Тиково Гушкање Решетки Голем Пречка 416

DEN 3999.20

Во достапна форма

Одржливо Собрани 100% Цврсто Тиково Дрво Попречува Сите Нерѓосувачки Челик Не-Кородирање Хардвер И Гума Зафаќање Нозе За Дополнителна Стабилност. Супериорен Дизајн Акватик е Прикажан Во Списанието Архитектонски Дигест. Природно Отпорен На Вода И Издржлив (Внатрешна Или Надворешна Употреба). Петгодишна Гаранција И 30 Дневна Гаранција За Задоволство!. Уживајте во практичноста на оваа прекрасна тиково перење попречува насекаде во вашиот дом! Оваа прекрасна аква тиково перење пречка, исто така, ќе направи совршена играчка градите или тиково клупа со складирање. Оваа единица е разноврсна и може да се користи во затворени простории или надвор, бидејќи е изработена од издржливо и природно отпорно на вода цврсто тиково дрво. Пневматскиот отворач за капаци нуди дополнителна погодност, бидејќи капакот на тиковата пречка ќе остане отворен додека ја користите корпата за складирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент