Симпатична Лама Кастус Торба За Ручек Отстранлива Кожна Кутија Рачка Држач За Подготовка За Оброк Еднократно Изолирана За Училиште За Пикник Канцеларија
Новак

Симпатична Лама Кастус Торба За Ручек Отстранлива Кожна Кутија Рачка Држач За Подготовка За Оброк Еднократно Изолирана За Училиште За

DEN 3.00

Во достапна форма

Големина : големината на кутијата за организатор за подготвување оброци за возрасни/работа/на отворено е 10,6"H x 8,3" L x 3,5 " W, ова е една стандардна торба за ручекИако оваа торба за Ручек изгледа мала, но главниот оддел е голем капацитет. Целата храна можете да ја чувате внатре во пакувањето со кожни оброци,како што се сендвичи,салата,грицки,пијалоци и овошје во една кеса.Имате повеќе простор за храна и пијалоци отколку другите кеси. Функционален Дизајн : внатрешниот и надворешниот дизајн со функционален мрежен џеб за носење дополнителни предмети и мултифункционален ремен со тока ја прави торбата за ручек лесна за носење. Уште повеќе, рачката на врвот и дизајнот со двоен патент нека оваа торба за Ручек може да биде лесна за секојдневна употреба.Рачката може да се носи рачно или да биде врзана за ранец на патот. Водоотпорен и отпорен на Нечистотија : широко отворениот дизајн на оваа отстранлива торба за ручек е лесен за пристап и може да спречи истекување на течноста од контејнерот и извалкање во внатрешноста на торбата.Материјалот на овој држач за подготовка на оброци е кожа,овој материјал е отпорен на валкани и триење. На овој вид материјал му треба само бришење со влажна крпа и добро е како ново ако е валкано. Дизајн на печатење : предната страна на оваа торба за држачи за оброци е отпечатена со нашата лична шема на дизајн.Моделот на оваа торба за ручек рачна торба е шарена,кул,симпатична,убава,смешна и интересна.Овој дизајн нека вашата кутија за ручек за печатење е различна со другите и е посебна за вас и вашите љубовници.

Главните карактеристики

Избор на клиент