ЛЕЛИ Кулер Кутија За Ручек Пренослива Изолирана Платнена Торба За Ручек Термичка Храна Торба За Пикник Поладна Торба За Ручек
Новак

ЛЕЛИ Кулер Кутија За Ручек Пренослива Изолирана Платнена Торба За Ручек Термичка Храна Торба За Пикник Поладна Торба За Ручек

DEN 4262.40

Во достапна форма

Пренослив надворешен инкубатор Чувајте топло и чувајте свежо, јадете во устата и топло во срцето. Топол и ладен капацитет за двојна употреба. Добри перформанси на топлинска изолација, не е лесно да исчезнат. Задебелени без воздржаност, удобна рачка. Пренослив надворешен инкубатор.Чувајте топло и чувајте свежо, јадете во устата и топло во срцето.Топол и ладен капацитет за двојна употреба.Добри перформанси на топлинска изолација, не е лесно да исчезнат.Задебелени без воздржаност, удобна рачка.Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Белешки : 1. Продаваат само главни производи, а не други производи. Бидејќи е потребно рачно мерење, оставете простор од 1-3 см. Поради разликите во екранот, бојата може да биде малку поинаква од очекуваната боја, ве молиме дозволете.Поради различното осветлување и поставките на екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликата.

Главните карактеристики

Избор на клиент