УЖИВАЈТЕ Во Врзивно Средство за Оптоварување Со 4 Пакувања Со 2 Куки за Фаќање, За Транспортен Синџир 1/2-5/8 Одделение 70, Врзивно Средство за Оптоварување со Ограничув
Новак

УЖИВАЈТЕ Во Врзивно Средство за Оптоварување Со 4 Пакувања Со 2 Куки за Фаќање, За Транспортен Синџир 1/2-5/8 Одделение 70, Врзивно

DEN 3.00

Во достапна форма

ВРЗИВНО СРЕДСТВО за ОПТОВАРУВАЊЕ НА РАЧКАТА : процесот на крцкање е усвоен така што врзивото за оптоварување може да го поднесе работното оптоварување од 36000 фунти, далеку супериорно во однос на слични производи. ПРИМЕНЛИВО ЗА РАЗЛИЧНИ СЦЕНАРИЈА : врзивно средство За Оптоварување е применливо за повеќе сценарија, особено при товарење на камиони. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : Фалсификуваните рачки лесно го држат врзивото на место. Оваа ставка се однесува на 1/2" одделение 70 или 5/8 " одделение 70 синџири. БЕЗБЕДНОСТ и ИДЕНТИФИКАЦИЈА : 100% од производите се предмет на проверка на квалитетот пред породувањето. Нанесете густа црвена завршница за лесно печатење и јачина на кршење. МАЗНА ПОВРШИНА : положбата што ја држи раката е полирана и нема да ја повреди раката за време на работата.

Главните карактеристики

Избор на клиент