Новина Од Тигарб Алоха Одмори Фан Домородци Летен Ентузијаст Смешен Пролет
Новак

Новина Од Тигарб Алоха Одмори Фан Домородци Летен Ентузијаст Смешен Пролет

DEN 0.67

Во достапна форма

Бакнеж Сече Налепници Барате убав дизајн за прикажување додека се загрозувате, патувате? Без разлика дали сте морнар, планинар, крстоносец, овој тип на дизајн може да даде поголема храброст правејќи ја целата ваша активност и хоби! Идеален за секого што е во кануа, патување, истражување места! Оваа облека прави одличен подарок за вашата мајка, тато, тетка, вујко, сестра, брат, мама, тато, бестфриенд и семејство кои сакаат пловење и талкање! Дајте го ова секоја годишнина, Божиќ, дипломирање, собири, пригода, празници и секој посебен ден! Овие налепници се отпечатени на издржлив, леплив винил со висока непроѕирност што ги прави совршени за редовна употреба, како и за покривање на други налепници или боја. Висококвалитетниот винил гарантира дека нема меурчиња при нанесување на налепниците. Филм со висока непроѕирност што е невозможно да се види Преку брза и лесна апликација без меурчиња Издржлив винил, совршен за внатрешна употреба со густина од 95 ° не заборавајте да ја исчистите површината пред да ја нанесете налепницата.

Главните карактеристики

Избор на клиент