297078 - Империјална Резервна Печка Термостат Прилагодлив Граничен Прекинувач
Новак

297078 - Империјална Резервна Печка Термостат Прилагодлив Граничен Прекинувач

DEN 572.80

Во достапна форма

Ова е Сосема Нов Термостат За Резервни Печки Прилагодлив Граничен Прекинувач Врвен Квалитет Резервен Дел Замена!. Оваа граница се прилагодува помеѓу 135 и 170 степени. Ова е Сосема Нов Термостат За Резервни Печки Прилагодлив Граничен Прекинувач.

Главните карактеристики

Избор на клиент