kwmobile Часовник Бендови Компатибилен Со Чест Бенд 5 / Бенд 4 - Ремени Во собата на 2 Замена Силиконски Бенд-Црна/Бела
Новак

kwmobile Часовник Бендови Компатибилен Со Чест Бенд 5 / Бенд 4 - Ремени Во собата на 2 Замена Силиконски Бенд-Црна/Бела

DEN 127.84

Во достапна форма

Затворање на бравата КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен Со Чест Бенд 5 / Бенд 4. МЕК МАТЕРИЈАЛ : тпу силиконскиот ремен е флексибилен, водоотпорен и издржлив; штити од гребнатини, абење и кинење. ПРИЛАГОДЛИВ : бендот мери прибл. 5,5-8,7 инчи (14-22 см) и може да се прилагодат со бравата. НОВ ИЗГЛЕД : Персонализирајте го вашиот тракер за активности со овие ремени или користете ги како заменски ленти. ЗАБЕЛЕШКА : силиконскиот ремен за часовници не вклучува фитнес тракер.

Главните карактеристики

Избор на клиент