HDCRYSTALGIFTS Пакет од 10, 40mm Кристален Дијамант И Во Собата 4 Рачно Изработени Стакло Мини Кактус Фигурини
Новак

HDCRYSTALGIFTS Пакет од 10, 40mm Кристален Дијамант И Во Собата 4 Рачно Изработени Стакло Мини Кактус Фигурини

DEN 287.84

Во достапна форма

Големина : Овие шарени кристални дијамант40мм(1,5 инчи), висина : 25мм (1 инч) Добар квалитет : дијамантот е совршено обликуван, тој е проѕирен, без нечистотија и без меурчиња, а не пластика, а не акрилик. Сите дијаманти се спакувани во кутија за подароци. Материјалот е висококвалитетно стакло;NW : 110g/во собата.Вистинската ставка е мини големина, деталите на стаклениот кактус ве молиме проверете ја сликата.Стаклениот материјал е издржлив, практичен и безбеден.нема лесно да се скрши и издржлив. Пакетот содржи 4 парчиња различни украси од кактус разнесени од стакло. Орнаментите со уметнички кактус разнесени од стакло се добро спакувани, ќе бидат одличен подарок за вашата мајка, пријателка, учителка, ќерка, сопруга, девојка на Денот на Мајката, Божиќ, Денот на Вљубените или роденденот. Подарувањето на некого растение кактус значи да му кажете дека се еластични борци кои не се откажуваат во тешки ситуации.

Главните карактеристики

Избор на клиент