Галакси Животинско Вилинско Коњче Пакет Валкана Облека, Преклоплива, Со Рачка, Погодна За Чување На Домот Во Плакарот За Бања
Новак

Галакси Животинско Вилинско Коњче Пакет Валкана Облека, Преклоплива, Со Рачка, Погодна За Чување На Домот Во Плакарот За Бања

DEN 0.67

Во достапна форма

Дизајн Забелешка : Печатење Со Целосна Ширина, Конзистентно Од Двете Страни Опис На Материјалот : Галакси Животинско Вилинско Коњче Изработен Е Од Силна И Нослива Водоотпорна Оксфордска Ткаенина, Која Може Подобро Да Ја Заштити И Складира Облеката Дното Е Поддржано Од Јп Одбор, Со Едноставен И Лесен Изглед. Перформанси на производот : Дизајн Со Голем Капацитет, Капацитет за Складирање од 50 литри, Што се Користи за Складирање Облека, Јоргани, Чаршафи, Крпи, Кукли За Играчки Итн. Флексибилно Складирање : Тој Е Лесен И Преклоплив Како Целина И Може Да Се Постави Таму Каде Што Е Потребно Кога Се Користи И Лесно Може Да Се Преклопи Кога Не Се Користи, Без Да Зафаќа Дополнителен Простор. Идеален За Патување Или За Употреба Во : Домови, Спални Соби, Помошни Простории, Канцеларии, Плакари, Хотели, Простории За Играчки, Пералници И Апартмани Или Каде Било Просторот Е Ограничен. Структура На Додатоци : 2 Алуминиумски Тркалезни Меките Рачки Се Силни И Издржливи, Лесни За Движење. Инструкции За Перење : Препорачуваме Бришење Со Влажна Крпа Или Делови За Перење Со Ладна Вода.

Главните карактеристики

Избор на клиент