Х-DREE 6 Парчиња Црна Метална Завртка Жига Видов Резервни Делови Колет Стегач за 9523(6 пиези де метал негро торнило Жига сиера репестос пинза абразадера пара за Ма-ки-т-?
Новак

Х-DREE 6 Парчиња Црна Метална Завртка Жига Видов Резервни Делови Колет Стегач за 9523(6 пиези де метал негро торнило Жига сиера

DEN 3.33

Во достапна форма

Тежина : 92гр; Име На Производот : Жига Видов Делови Колет Содржина на пакетот : 6 х Жиг Видов Делови Колет (не-ОЕМ); Материјал : Метал. Боја : Црна; Одговара за : 9523. Големина На хексадецимален Приклучок : 5мм/ 0,2"; Машка Нишка Диа : 6мм/ 0,24 "(тамањо дел зокало хексагонално : 5 мм / 0,2' '; Дијаметро дел хило мачо : 6 мм / 0,24' '. Големина на телото : 18 х 8мм/ 0,7 "х 0,3"(Д*Т) (тамањо : 18 х 8 мм / 0,7' 'х 0,3' '(Д * Т). 6 Парчиња Црна Метална Завртка Жига Видов Резервни Делови Колет Стегач за 9523 опис : ова е не-ОЕМ производ.Добра отпорност на триење и цврстина, висока густина и добра јачина.Погоден за 9523 Жиг Пила.Опис На Шпански 6 пиези де метал негро торнило Жига сиера репестос пинза абразадера пара за ма-ки-т-а 9523пезо : 92 г; номбре дел продукто : Жига Делови Колетконтенидо дел пакет : 6 Х Жига Делови Колет (ново ОЕМ); Материјал : Металколор : Негро; Ајуст пара : за ма-ки-т-а 9523тамањо Дел Зокало хексагонално : 5 мм / 0,2' '; дијаметро дел хило мачо : 6 мм / 0,24' 'Тамањо : 18 х 8 Мм / 0,7' 'Х 0,3' (д * т).

Главните карактеристики

Избор на клиент