TRLYC Црна Sequin Позадина Завеса - 2 Панели 2. 3x8ft Фотографија Позадина Беспрекорна Sequin Завеси
Новак

TRLYC Црна Sequin Позадина Завеса - 2 Панели 2. 3x8ft Фотографија Позадина Беспрекорна Sequin Завеси

DEN 1.67

Во достапна форма

1Позадина на светки : 2. 3х8фт 2 парчиња црна позадина на светки (има џеб од 3,2 прачки за закачување).Висок Квалитет и Издржлив : позадината е полна покриена со светки од 3 мм и со мрежеста подлога. Неговите рабови и полите се преклопени-раб што нема лесно да падне. НО, драги треба да знаете дека е нормално некои светки да паѓаат од позадина кога ќе ги добиете.Нежна и Убава : ткаенината со светки што ја избираме е со највисок квалитет material.so и во визуелна и во тактилна, позадината на светки нема да биде боцкање или погрешна боја. позадината на светки ќе ви даде прекрасно искуство кога ја користите.Повеќекратна Употреба : позадината на светки ќе направи свадбен банкет, роденденска забава, забава за дипломирање, туш за бебиња и друг настан посјаен и ќе ве импресионира вас и другите луѓе.Позадината на светки,исто така, додава повеќе сјај на вашата фотографија, што ви дава незаборавно сеќавање.Нашата Фабрика : имаме уште една боја и запленувања што ги сакате во нашата фабрика, ние гарантираме дека нашите производи се висококвалитетни, модни и издржливи. Ние прифаќаме нарачка на клиентите и нарачка на големо. Не сакаат сјајот беспрекорна црна светка позадина?Оваа црна боја е совршена за Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Свадбата, Забавата, Роденденот, Божиќ, Нова година и Друг Настан. Дали сакате да ја користите позадината на светки многу пати? Изберете го нашиот издржлив и висококвалитетен чаршав за светки е најдобриот избор за вас. Прилагодени големини и бои се достапни. Тие се направени од црна ткаенина од светки, беспрекорна позадина од 2, 3x8 FT sequin, поелегантна од другите!. Уживањето во убавината на кул дизајнот е карактеристика на позадината на светки која ќе биде посјајна под светлината. Позадината на светки ќе додаде повеќе сјај на вашата фотографија,што ви дава незаборавно сеќавање. Сјајна и светкава позадина ви дава шанса да ја декорирате забавата што ја сакате, што ќе го импресионира вашиот гостин. 3мм круг висока густина светки материјал со мрежа ткаенина поддршка.

Главните карактеристики

Избор на клиент