Полумесечина 10 Натопи Рачка Тешки Цврсти Заеднички Ограда Алатка Клешти-193410CVNN-05
Новак

Полумесечина 10 Натопи Рачка Тешки Цврсти Заеднички Ограда Алатка Клешти-193410CVNN-05

DEN 340.80

Во достапна форма

Дизајниран за тешки жица сечење Стандардни или рамни рабови за сечење. Аголна глава за офсет сечење. Електронски индукција стврднат рачно усовршен, долготраен најсовремена. Произведени од фалсификувани легура алатка челик за издржливост. Дизајниран за тешки жица сечење. Стандардни или рамни рабови за сечење. Аголна глава за офсет сечење. Електронски индукција стврднат рачно усовршен, долготраен најсовремена. Произведени од фалсификувани легура алатка челик за издржливост. Полумесечина нуди широк спектар на клешти, вклучувајќи јазик и жлеб, лизгачки спој, цврст спој и заклучување во различни стилови. Тие се направени од легиран челик за да обезбедат подобрена цврстина и издржливост. Достапни или со зафат со двоен материјал, лесен за чистење натопен зафат или професионална челична рачка, сите тие се дизајнирани за comfономска удобност при континуирана употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент