ЧЕЛИЧНА Топчеста Челична Топка Специјална Челична Топка Топка Од Цврст Челик 8мм Огледало Цврста Челична Топка 7мм 1000 парчиња, - 8мм 200 парчиња Топчесто Лежиште Со Пр
Новак

ЧЕЛИЧНА Топчеста Челична Топка Специјална Челична Топка Топка Од Цврст Челик 8мм Огледало Цврста Челична Топка 7мм 1000 парчиња, - 8мм

DEN 2044.16

Во достапна форма

Висока Цврстина : челичните топчиња со Лежишта имаат одличен квалитет на површината, висока цврстина и голема носивост, стабилни перформанси и може да се користат долго време Оваа челична топка е механичка челична топка со добра заобленост, висока цврстина, мазна површина и мала димензионална грешка. Ве молиме слободно изберете. Издржливата и не-деформабилна челична топка не е лесно да се биде жешка, издржлива и исплатлива. Цврст јаглероден челик е убав и издржлив тврд материјал, потрајни. Изработен од висококвалитетен челик за лежиште, уште еднаш толкувајќи висококвалитетна фина изработка. Одлична и мазна површина, висока цврстина и голема носивост.Производ бруто тежина : 500.00 g Capacity : под 4-издржлива и не-деформабилна челична топка не е лесно да се биде жешка, издржлива и исплатлива висококвалитетна површина сребрено-бел сјај 10 години и 20 години како што е широко КОРИСТЕН : Широко погоден за велосипеди, тркалца, слајдови за фиоки, мебел за дома, брави на врати и многу други апликации.

Главните карактеристики

Избор на клиент