АВЦИТИ Антички Ракотворби германски Златник Сребрен Долар
Новак

АВЦИТИ Антички Ракотворби германски Златник Сребрен Долар

DEN 143.84

Во достапна форма

Совршено за вашата колекција, тоа е одличен подарок за вашите пријатели или оние кои сакаат да собираат монети! Применливи сценарија : собирање монети, културно проучување, носење или ставање во која било маса или џеб. Забелешка : поради разликите помеѓу различните монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот.

Главните карактеристики

Избор на клиент