4 Инчен Длабока Дупка Видов Карбид Врвот, 6.6 Сечење Длабочина Со Копач За Тврдо Дрво, МДФ, Ѕид Плочка, Фиберглас, Воздух Тули, Гипс картон, За Дебел Ѕид, Покрив
Новак

4 Инчен Длабока Дупка Видов Карбид Врвот, 6.6 Сечење Длабочина Со Копач За Тврдо Дрво, МДФ, Ѕид Плочка, Фиберглас, Воздух Тули, Гипс картон, За

DEN 1.67

Во достапна форма

Користете само за возрасни и секогаш носете соодветна безбедносна опрема кога користите Поради рачно мерење, ве молиме дозволете 1 - 2мм разлика, благодарам!. Комплетот за пила со дупки со карбид со длабоко сечење вклучува : 1 од 4"(102мм) пила за дупки , 1 од 0,43"(11мм) шестоаголна копачка, 3 Од 0,315"(8мм) Х 8,66" (220мм) пилот пилот вежба битови. Сребрениот е за дрво . Карбидниот врв е за камен. Прачката е водич. Идеална вежба за повеќе материјали : тврдо дрво( не со шајка), МДФ, Фиберглас, Ѕидна Плочка, Воздушна Тула, Гипс картон, За Дебел Ѕид, Максимална длабочина на сечење На Покривот : 6,6" (167мм). Цврстина на материјалот за сечење : НЕ ДО 6. За употреба во стандардни ротациони вежби, А не за употреба во Режим на Чекан. Карбидните заби доаѓаат од познато Европско снабдување, се направени со германски машини за автоматско заварување и мелење, кои имаат повеќе форма ,подобар прстен и подолг век на траење. До 5 пати побрзо од стандардната двојазична дупка за дупчење дрво. До 10 пати повеќе парчиња од стандардната двојазична дупка за дупчење дрво. Заменете ги следниве дупчалки : лопата, форстнер бит, шнекор, пила за двометална дупка, пила за дијамантска дупка. Големиот дизајн на слот е лесно отстранување на приклучокот. Тоа може да се спореди со други големи брендови. Тоа е Форма Добар квалитет на производите фабрика. Би-металната лента е направена од машина за ласерско заварување и вакуумска термичка обработка,со поголема цврстина,јачина на сечење и посилна отпорност на абење,како и подолг век на траење.

Главните карактеристики

Избор на клиент