Wuyuesun Crimper Кабел Машина Автоматска Жица Стриптизета Мултифункционален Соголување Алатки Стегање Клешти Терминал 0.2-6.0 Мм Алатка
Новак

Wuyuesun Crimper Кабел Машина Автоматска Жица Стриптизета Мултифункционален Соголување Алатки Стегање Клешти Терминал 0.2-6.0 Мм Алатка

DEN 2.67

Во достапна форма

Тпр делот од рачката е дизајниран со извонредни обрасци Таа има рачка и текстура. Се додаваат дополнителни клешти (цврстината на ножот може да ја намали железната жица), функцијата за притискање на изолациониот терминал, функцијата за притискање на неизолациониот терминал и функцијата за притискање на терминалот за палење на автомобилот. Големите и малите кабли можат да ги прилагодат копчињата според потребната сила. Тие се практични, брзи, квалитетни и практични. Мултифункционалните клешти за автоматско соголување се лесни за употреба, нема потреба да ги прилагодувате дупките според големината на жицата. Тоа е неопходна алатка Компатибилна со електричари, работници за одржување и нормални семејства. Ви благодариме за изборот на нашиот производ.Првиот Шиши на нашата продавница доаѓа во нашата продавница за секој човек и има добро шопинг искуство.

Главните карактеристики

Избор на клиент