Весткот Брчки Отпорни 9 х 20 Позадина За Фотосесии, Група Портрети, &засилувач; Фото Кабини-Преносни И Патување Пријателски
Новак

Весткот Брчки Отпорни 9 х 20 Позадина За Фотосесии, Група Портрети, &засилувач; Фото Кабини-Преносни И Патување Пријателски

DEN 2398.40

Во достапна форма

СОЗДАДЕТЕ ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ФОТОГРАФИИ И ВИДЕА : оваа позадина е лесна за осветлување и се затегнува за мазен и беспрекорен изглед за професионална квалитетна фотографија и видеа МАТЕРИЈАЛ ОТПОРЕН НА БРЧКИ, МОЖЕ ДА се ПЕРЕ и БЕЗ РАЗМИСЛУВАЊЕ : Уникатно измешаниот мат-полиестерски материјал е густ, издржлив и може да се пере во машина за брзо чистење. ОГРОМНА ПОКРИЕНОСТ : оваа голема позадина со цврста боја од 9 стапки на 20 стапки е идеална големина за фотографирање групи, портрети одблизу, кабини за фотографии, фотографија на производи и многу повеќе. УНИВЕРЗАЛНО МОНТИРАЊЕ и ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ : Направено Со џеб за столб за употреба со кој било стандарден систем за поддршка на заднина и громови за монтирање на ѕид и вклучува торба за врвки за ткаенина за лесно складирање и патување. РЕЦИКЛИРАЊЕ ЗА КОНТИНУИРАНА УПОТРЕБА : За разлика од хартијата, позадините отпорни на брчки од Весткот се повеќе еколошки без рипови и солзи. Неспоредлива ГАРАНЦИЈА : Вклучува Гаранција ОД САД, Доживотна Услуга за Клиенти со седиште во Охајо. 9 'х 20' Позадина Со Торбичка За Носење. Создадете мазен и беспрекорен изглед за професионални фотографии и видеа. Кажете збогум на позадините за високо одржување засекогаш. Овие позадини се навистина отпорни на брчки кога се протегаат затегнати, овозможувајќи мазен, убедлив и беспрекорен изглед.

Главните карактеристики

Избор на клиент