12 Мрежи/Кутија Мешавина Големини Сон Како Виножито Круг Холо Круг Светки Ноктите Сјајот Палета Ноктите Уметност Парче Светки Налепници Во Собата
Новак

12 Мрежи/Кутија Мешавина Големини Сон Како Виножито Круг Холо Круг Светки Ноктите Сјајот Палета Ноктите Уметност Парче Светки Налепници

DEN 1.67

Во достапна форма

Тип На Ставка : Декорација На Кристал Материјал : Акрилик. Количина : 1 Долга Кутија 12 Мрежа. Големина : Облик На Кружен Круг. Облик : Круг : КТ48 Круг Круг : ЦТ49 (мешавина големини : 1-4мм). Количина : 1 кутија со 12 мрежи Нето Тежина : Апликација 10гр/Големина НА КУТИЈА : 10мм*50мм*130мм (големина на кутија) Материјал : Како Пакет слики вклучуваат : 1 Правоаголник Кутија Ноктите Налепници како ваш избор.

Главните карактеристики

Избор на клиент