[1pc/Десната Страна] Целосна Led Drl Проектор Фарови Фарови Собранието Компатибилен Со Toyota Camry 18-21, Хром Домување
Новак

[1pc/Десната Страна] Целосна Led Drl Проектор Фарови Фарови Собранието Компатибилен Со Toyota Camry 18-21, Хром Домување

DEN 1439.84

Во достапна форма

Одговара За Тојота Камри 2018 2019 2020 2021Одговара НА XSE / XLE Нехибридни Модели без Адаптивни Фарови. Абс Пластика / Поликарбонат Леќа. Целосно ПРЕДВОДЕНО Светло;Бело ПРЕДВОДЕНО Дневно Светло;Трепкач НА КИЛИБАРНА ЛЕР. Директно Завртка-На Ое Фитинг или Замена за Акции Единица. Вклучува 1 X Фарови (Патничка Страна).

Главните карактеристики

Избор на клиент