ДОИТОЛ Метални Лажици За Сервирање 1 Поставете Гроздобер Нерѓосувачка Вилушка Со Лажица Поставете Ретро Ледена Лажица Кафе Десерт Лажица Торта Вилушка Предјадење
Новак

ДОИТОЛ Метални Лажици За Сервирање 1 Поставете Гроздобер Нерѓосувачка Вилушка Со Лажица Поставете Ретро Ледена Лажица Кафе Десерт Лажица

DEN 3.33

Во достапна форма

Без разлика дали како декорација јадење или како мешање лажица, тоа е убава сцени Процес на полирање на огледалото, површината е светла како огледалата. Може да им се даде и на пријателите и роднините како еден вид прекрасни подароци. Уникатен дизајн го прави повеќе симпатична и атрактивни. Гроздобер англиски вилушка и лажица се направени од нерѓосувачки челик, не е лесно да се оштети. Опис Гроздобер Нерѓосувачки Вилушка Со Лажица Во Собата Креативни Ретро Мраз Чај Лажица Кафе Десерт Лажица Торта Вилушка Предјадење Вилушка Рустикален Садови Алатки Карактеристики-Материјал : нерѓосувачки челик.- Големина : Околу 13Х2. Пакет Вклучувајќи 1 х вилушка 1 х лажица.

Главните карактеристики

Избор на клиент