Пренослив Плакар Гардероба Пластична Комода Оклоп За Складирање Коцка Организатор За Деца Деца-Розова 39х37х75см
Новак

Пренослив Плакар Гардероба Пластична Комода Оклоп За Складирање Коцка Организатор За Деца Деца-Розова 39х37х75см

DEN 1695.84

Во достапна форма

Издржлив Материјал : Челичната Рамка Ја Одржува Структурата Силна и Стабилна, Додека Главниот Дел од Панелот е Плоча Со Мека Смола, Конекторот е Изработен од Пластична Пп, Што Го Прави Уредот Полесен, но посилен Простран Простор За Складирање : Коцките За Складирање Ви Даваат Дополнителен Простор за Тешка Облека, Преклопена Облека и предмети. Може Да Се Користи Како Лавици За Складирање, Складирање Во Плакарот, Ормари За Играчки, Организатори На Предиво, Полици За Книги, Ормари За Чевли, Организатори На Коцки Итн. [практично и функционално] : Дише И Заштедува простор , Оваа гардероба е совршена за организирање на вашите предмети во детска спална соба, Дневна соба, Плакар за Прошетка и други мали простории. Лесен за инсталирање : Лесните и едноставни упатства во пакувањето го прават склопувањето без напор и расклопувањето лесно. [100% гаранција за задоволство] : Строга проверка на квалитетот и контрола на нашите полици.

Главните карактеристики

Избор на клиент