Алатки За Полирање За Педикир ЗА маникир 65w Професионална Машина ЗА Дупчење Нокти 35000 ВРТЕЖИ Во МИНУТА Електрична Вежба За Ефил За Отстранување, Тампонирање, Облику
Новак

Алатки За Полирање За Педикир ЗА маникир 65w Професионална Машина ЗА Дупчење Нокти 35000 ВРТЕЖИ Во МИНУТА Електрична Вежба За Ефил За

DEN 3.00

Во достапна форма

Мултифункционална Електрична Машина За Дупчење Нокти-нашите електрични датотеки за нокти За сечење раце, скратување, поднесување, обликување и полирање на ноктите и за отстранување на старата рожница, кутикулата, како и калусите и пченките, Средување На Измазнувачките Нокти итн Алатките За Полирање можат Резба, Гравирање, Рутирање, Мелење, Острење, Брусење, Полирање, дури и резба длабоко во стаклото. Заштитен Осигурувач За Прилагодување на брзината; ако има какви било прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, нашиот искусен тим за услуги на клиентите ќе одговори во рок од 24 часа. Професионална Машина За Вежбање Нокти, Комплет За Маникир И Педикир постигнува професионална нега на ноктите во удобноста на вашиот дом, без трошоци за салонот. Нашата Моќна Електрична Вежба за Нокти е лесна за употреба и ефикасна и за ноктите на прстите и за ноктите на нозете. Тоа е моќна електрична вежба за нокти која можете да ја работите со секакви уметнички дела. Поддржете Ги сите Видови Уметнички Дела за Нокти.Карактеристики : Лесен за ракување.Низок шум,мала топлина, ниски вибрации и голема брзина за долготрајно работење.Погоден за педикир и маникир.За професионален салон и домашна употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент