Држач За Кекси/Држач За Пластичен Држач За Десерт, Држач За Кекси За 22 Кекси 3 Нивоа За Пециво Држач За Прикажување Железен Носач За Десерти За Празнична Забава
Новак

Држач За Кекси/Држач За Пластичен Држач За Десерт, Држач За Кекси За 22 Кекси 3 Нивоа За Пециво Држач За Прикажување Железен Носач За Десерти

DEN 361.44

Во достапна форма

【●За 22 Кекси Q : Изработен од издржлив железен материјал, овој држач за торта не е лесно да се свитка кога ќе се состави Ќе ја држи храната безбедно и може да собере до 22 кекси одеднаш. ✿€Применливи Сценарија : овој држач За дисплеј за кекси е совршен за секојдневна употреба, особено за забави, родендени, свадби, годишнини и други специјални денови за да го поставите празничното расположение!. ✿●Дисплеј За Сервирање пециво● : штандот за торта е совршен за прикажување кекси, десерти, овошје, бонбони, чоколади, колачи, закуски, сирења и предјадење. ✿ ● 3 Ниво по Склопување● : овој држач за дисплеј за десерт ќе има три слоја по склопувањето, со дизајн со шуплива шема и нежен изглед, многу убав и практичен. ✿●Декоративен● : покрај прикажувањето на закуска за пециво на празници или секојдневен живот, овој штанд за прикажување со својот прекрасен изглед може да се користи и како секојдневна декорација на домот.

Главните карактеристики

Item Type:
Cupcake Stand Holder
Material:
Iron
Gross Weight:
1253g / 44.2oz
Product Size:
310x310x355mm / 12.2x12.2x14.0in
Package List:
1 x Cupcake Stand Holder(7 Accessories in Total)

Избор на клиент