Доефо 12 парчиња Пријатели За Пиење | Смешни Еднократно Силиконски Мали Мажи Етикети За Идентификација На Стакло За Вино | Креативен Идентификатор На Стакло За Вино
Новак

Доефо 12 парчиња Пријатели За Пиење | Смешни Еднократно Силиконски Мали Мажи Етикети За Идентификација На Стакло За Вино | Креативен

DEN 135.84

Во достапна форма

Мал Човек Форма : ние ви обезбеди со 12 различни бои на вино стакло маркери, мали мажи форма дизајни, лесно да се привлечат луѓе, и можете да ги стави во различни партии за употреба Вино Стакло Маркери : Различни креативни негативец вино стакло етикети им овозможи на секој гостин да го одбележи своето вино стакло. Секој пијалок го прават посебен и создаваат забавна атмосфера. Повеќе Прилики : овие ознаки за чаши за вино можат да донесат поголема погодност на вашата забава и можат широко да се користат во разни забави, свадби, Божиќ и други прилики. Подарок За Љубителите На Забавата : оваа прекрасна етикета за вино од негативец ќе биде совршен избор за подароци за љубителите на забавите За Божиќ, Денот на Вљубените и роденденските подароци. Безбеден и Издржлив : Изработен од висококвалитетен силикон, со добра еластичност, мек и удобен пијалок маркерите нема да ви наштетат на прстите или да ја изгребат мазната кожа. Карактеристики : 1. Изработен од мек силиконски материјал, не е лесен за паѓање, еднократно и лесен за инсталирање и отстранување.12 различни маркери за стакло за вино со светла боја му овозможуваат на секој гостин да означи свое стакло за вино. Маркерите за вино во планинарски стил ја прават секоја чаша уникатна и создаваат забавна атмосфера за вашата забава.

Главните карактеристики

Product Name:
Silicone Beverage Marker
Material:
Silicone
Colors:
12 (1 for each color)
Size:
About 3*2*1.5cm/1.18*0.79*0.59in
Packing List:
Silicone beverage marker *12:
Notes:
1. Due to the different monitor and light effects, the actual color of the item might be slightly different from the color which is showed in the pictures.:
2. Please forgive a slight measuring deviation due to manual measurement. :

Избор на клиент