Кожни компаси, Кожен Компас Алатка, Кожен Делител, 100мм Заклучен Челичен Делител Крило Кожен Компас, Пролет Ротирачки, Компаси
Новак

Кожни компаси, Кожен Компас Алатка, Кожен Делител, 100мм Заклучен Челичен Делител Крило Кожен Компас, Пролет Ротирачки, Компаси

DEN 134.88

Во достапна форма

Изработен од материјал од среден јаглероден челик, цврст и издржлив Широка КОМПАТИБИЛНОСТ : овој кожен компас е многу погоден за сите видови мерни, бодувачки и занаетчиски апликации. Одлично за сите видови мерни, бодувачки и занаетчиски апликации. Можете да го користите со доверба. Опсег на примена : широко се користи во механичко обележување и изработка на кожа. Може да ја прилагоди ширината помеѓу рамните нозе, лесен за употреба. Донесете ново и поинакво чувство користејќи. Спецификација : Тип На Ставка : Кожен Компасматеријал : Опсег на Мерење На Јаглероден Челик : 100мм боја : Сребрена Тежина : Прибл.1 озпакет листа : 1 х Кожен Компас.

Главните карактеристики

Item Type:
Leather Compass
Material:
Carbon Steel
Measurement Range:
100mm
Color:
Silver
Weight:
Approx. 87g / 3.1oz
Package list:
1 x Leather Compass:

Избор на клиент

ДЕТТОЛ сапун 125г
Новак
ДЕТТОЛ сапун 125г
Во достапна форма
DEN 3.00
Вреднување на стоката: