Hubbell Жици СИСТЕМИ HBL2456 WP2 Insulgrip Пресврт - Заклучување Ѕид Плоча Прирабница Садот Водоотпорен Капак, 20 Засилувач, 277/480VAC, 4 Пол, 4 Жица, Не-Заземјување, 3-1/16 Дијаметар x 2-13/32
Новак

Hubbell Жици СИСТЕМИ HBL2456 WP2 Insulgrip Пресврт - Заклучување Ѕид Плоча Прирабница Садот Водоотпорен Капак, 20 Засилувач, 277/480VAC, 4 Пол,

DEN 3.00

Во достапна форма

WP2 (Без Предлози) пресврт-заклучување ѕид плоча прирабница садот водоотпорен капак 20 ампер тековната рејтинг. 277/480ВАК напон рејтинг. 4 Пол, 4 жица, не-заземјување тип. Мери 3-1/16 инчи дијаметар од 2-13/32 инчи должина. WP2 (Без Предлози) пресврт-заклучување ѕид плоча прирабница садот водоотпорен капак. 20 ампер тековната рејтинг. 277/480ВАК напон рејтинг. 4 Пол, 4 жица, не-заземјување тип. Мери 3-1/16 инчи дијаметар од 2-13/32 инчи должина. HUBBELL WP2 (Без Предлози) пресврт-заклучување ѕид плоча прирабница садот водоотпорен капак. 20 ампер тековната рејтинг. 277/480ВАК напон рејтинг. 4 Пол, 4 жица, не-заземјување тип. Мери 3-1/16 инчи дијаметар од 2-13/32 инчи должина. -40 степени целзиусови минимум и 75 степени целзиусови максимална работна температура без влијание. Ул наведени и АДС сертифицирани.

Главните карактеристики

Избор на клиент