Аексит 12мм Висина Жици &засилувач; Поврзување 50м Должина Долго Лепило Изолација Мрежа Стакло Влакна Топлина Смалуваат Цевки Лента Ролна
Новак

Аексит 12мм Висина Жици &засилувач; Поврзување 50м Должина Долго Лепило Изолација Мрежа Стакло Влакна Топлина Смалуваат Цевки

DEN 0.67

Во достапна форма

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Стаклени Влакна Нето Тежина : 104гр; Содржина На Пакетот : 1 х Лента Од Стаклени Влакна. Главна Боја : Бела; Лента Вкупна Должина : 50м/164,04 стапки. Ширина на лента : 12мм/0,47". Големина На лента : 12 x 125mm/0,47 "x4, 92"(H*D). Карактеристики : пластичен заден материјал засилен Со Влакна, висока цврстина на истегнување, висока сила на лепење, долготрајна, нераскинлива, може повторно да се користи без да се остават остатоци од лепило, финишот на ефектот на пакувањеизгледа уредно и лесно се губи, со висока отпорност на абење и антихумидност. Еднократно без да оставите остатоци од лепило, Обезбедете стаклена мрежа и стаклена жица во два модели, сите бои се транспарентни. За индустриски, електроника, апарати за домаќинство и други области во запечатени, врзани, фиксни работни линии на конвергенција. Како што се фрижидери, компјутери, факс машини и челични лимови фиксна врзување итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент