Ubiquiti UISP Кабел Про | Индустриски Одделение Етернет Кабел | Водоотпорен Категорија 5e | 1,000-Стапки Кутија
Новак

Ubiquiti UISP Кабел Про | Индустриски Одделение Етернет Кабел | Водоотпорен Категорија 5e | 1,000-Стапки Кутија

DEN 243.84

Во достапна форма

1,000 стапки (305 м) Категорија 5е кабел 24 AGG цврст бакар проводник спарувања. Изолирана, водоотпорна кабелска јакна. Внатрешна заштитна фолија и одводна жица за зголемена заштита од оштетување НА ЕСП. Етернет кабел Од индустриско одделение кој ја штити вашата мрежа од елементарно и електростатско оштетување. UISP-Cable-Pro е кабел од категорија 5e со високо изолациона, водоотпорна јакна што спречува оштетување од дожд, снег и други екстремни климатски услови. Кабелот е исто така збогатен со внатрешна заштитна фолија и жица за одвод што колективно го штити од електростатско празнење (ЕСП) и му овозможува да ги одржува стапките на Гигабитна Етернет врска дури и кога се присутни електромагнетни пречки.

Главните карактеристики

Избор на клиент

BNC-VGA Converter TVAC20000
Новак
BNC-VGA Converter TVAC20000
Во достапна форма
DEN 360.00
Вреднување на стоката: