Индијанска полица 3 Куки За Пакување | Куки За Закачување Капи На Ѕид | Повеќебојни Закачалки За Кригла За Ѕид | Куки За Клучеви Од Ѕид Од Дрво | Куки За Палто Монтиран?
Новак

Индијанска полица 3 Куки За Пакување | Куки За Закачување Капи На Ѕид | Повеќебојни Закачалки За Кригла За Ѕид | Куки За Клучеви Од Ѕид

DEN 1.00

Во достапна форма

[Карактеристики]- Нашиот Држач За Планински Клуч За Ѕид Е Отпорен на ' рѓосување, Еднократно, Отпорен на Масло, Водоотпорен, Густ и Долготраен Куки За Закачување Капи На Ѕиден Материјал : Дрво. Ѕид Монтирани Палто Куки Боја : Разнобојни. Висина : 4 Инчи, Ширина : 10 Инчи Прибл. Проекција : 2 Инчи Прибл. [Капацитет]- Нашите Куки Се Тешки И Можат Да Издржат до 30 килограми. [Карактеристики]- Нашиот Држач За Планински Клуч За Ѕид Е Отпорен на ' рѓосување, Еднократно, Отпорен на Масло, Водоотпорен, Густ и Долготраен. Куки За Закачување Капи На Ѕиден Материјал : Дрво. Ѕид Монтирани Палто Куки Боја : Разнобојни. Висина : 4 Инчи, Ширина : 10 Инчи Прибл. Проекција : 2 Инчи Прибл. [Капацитет]- Нашите Куки Се Тешки И Можат Да Издржат до 30 килограми. Подигнете го изгледот на вашиот ѕид со овие куки за ѕидни палта во антички стил кои можат да се користат за неколку различни намени и исто така да обезбедат ретро вибрации на вашиот модерен простор. Дизајнирани од традиционалната техника за одржување на нивните својства во секаков вид на околина, овие ѕидни куки се лесни за инсталирање без никаква помош.

Главните карактеристики

Избор на клиент