Јакна за спортска облека на Ouray NCAA Mens Raider
Новак

Јакна за спортска облека на Ouray NCAA Mens Raider

DEN 345.60

Во достапна форма

100% полиестер Затворање на патент. Само миење на рацете. Опуштено вклопување. Лесна ткаенина со мека обвивка. Внатрешни манжетни за бура за заштита на временските услови. Скриен влечење во полите. Кликнете на „Ouray Sportswear“ погоре за да ја купите целата продавница на Ouray. Јакната Raider е изработена од ткаенини од микро-картон ™ ткаена полиестерска ткаенина во која има подигнат ребрести текстура за печатење. Поставата е изработена од ватирана полиестерска тафта со рефлексивен ентериер за сребро печатење и предна патент во боја на контраст. Јакната, исто така, вклучува прилагодлив и одвојлив наречен аспиратор со прицврстувач на кука и јамка, како и двојни предни и внатрешни џебови со патенти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ciena XFP 80km DWDM NTK588BSE5
Новак
Ciena XFP 80km DWDM NTK588BSE5
Во достапна форма
DEN 480.00
Вреднување на стоката: