NSX Игри Xtreme Течни Кул Игри Десктоп AMD Ryzen 7 5700X, RTX 3070 Ventus 2X, 16 GB Ram SSD de 1 Tb, Глувчето &засилувач; Тастатура Гејмер, WiFi USB-C, Победа 11 Дома, претходно изградена Игри компјутер R
Новак

NSX Игри Xtreme Течни Кул Игри Десктоп AMD Ryzen 7 5700X, RTX 3070 Ventus 2X, 16 GB Ram SSD de 1 Tb, Глувчето &засилувач; Тастатура

DEN 1439.84

Во достапна форма

AMD Ryzen 7 5700 X 8 Јадра 46 Ghz Турбо Фреквенција на нашиот компјутер игри компјутер за најдобри можни VR искуства, AMD нуди изберете Ryzen VR Подготвени премиум процесори за овој компјутадор гејмер.11 Ac чист ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ графички излез опции вклучуваат 1 x HDMI, и 1 x Дисплеј Порта Загарантирана, Дополнителни USB Порти Вклучувајќи 2.2 во овој компјутер гејмер вклучуваат Игри Тастатура и Глувчето. RTX 3070 Ventus 2 X 8 GB GDDR6 X Графичка Картичка 16 Gb (2x8 GB) DDR4 3600 Dual Canney за оптимални перформанси на оваа претходно изградена компјутерска компјутерска работна површина. ЧИПСЕТ : NVIDIA Ge Force RTX 3070 LHRBoost Часовник. Windows 11 Home 64-битно, искористете го максимумот од просторот на екранот со предвремени распореди, работни површини и беспрекорно преуредување.Виџети прави да останете во тек со содржината што ја сакате на вашиот гејмерски десктоп компјутер гејмер. Овој моќен ГЕЈМЕРСКИ КОМПЈУТЕР е способен да ги извршува сите ваши омилени игри како Што Се Повик На Должност Воена Зона, Форнит, Гранд Кражба Автоматски V, Валорант, Леле, Lo L, Apex Легенди, кула компјутери. AMD Ryzen 7 5700 X 8 Јадра 4.6 Ghz Турбо Фреквенција на нашиот компјутер игри компјутер за најдобри можни VR искуства, AMD нуди изберете Ryzen VR Подготвени премиум процесори за овој компјутадор гејмер.11 Ac чист ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ графички излез опции вклучуваат 1 x HDMI, и 1 x Дисплеј Порта Загарантирана, Дополнителни USB Порти Вклучувајќи 2.2 во овој компјутер гејмер вклучуваат Игри Тастатура и Глувчето. RTX 3070 Ventus 2 X 8 GB GDDR6 X Графичка Картичка 16 Gb (2x8 GB) DDR4 3600 Dual Canney за оптимални перформанси на оваа претходно изградена компјутерска компјутерска работна површина.

Главните карактеристики

Избор на клиент