Личен вентилатор DIY ладење вентилатор DC5V USB моќност тивок ладилник за вентилатор за рутер ТВ -кутија радијатор за електронска опрема комплети мини вентилатор
Новак

Личен вентилатор DIY ладење вентилатор DC5V USB моќност тивок ладилник за вентилатор за рутер ТВ -кутија радијатор за електронска

DEN 488.96

Во достапна форма

УСБ -вентилаторот со 120мм е компатибилен со широк спектар на електроника и ладење на компонентите Оставете го вентилаторот да лежи рамно или да застане исправено. Преносна мини големина, можете да ја носите насекаде без да потрошите премногу простор. Ладилникот ви обезбедува долга употреба на живот и тоа ќе биде ваш добар придружник. Радијаторот обезбедува налетот на ладен ветер на вашиот компјутер или телефон за да ја намали топлината и да ги поудобно гејмингот и филмот гледајќи. УСБ -вентилаторот со 120мм е компатибилен со широк спектар на електроника и ладење на компонентите. Оставете го вентилаторот да лежи рамно или да застане исправено. Преносна мини големина, можете да ја носите насекаде без да потрошите премногу простор. Ладилникот ви обезбедува долга употреба на живот и тоа ќе биде ваш добар придружник. Радијаторот обезбедува налетот на ладен ветер на вашиот компјутер или телефон за да ја намали топлината и да ги поудобно гејмингот и филмот гледајќи.

Главните карактеристики

Избор на клиент