Навитех Акција Камера Ранец &засилувач; 8-Во-1 Додаток Комбо Комплет Со Интегриран Градите Ремен-Компатибилен СО Гукам Акција Камера 4K
Новак

Навитех Акција Камера Ранец &засилувач; 8-Во-1 Додаток Комбо Комплет Со Интегриран Градите Ремен-Компатибилен СО Гукам Акција Камера 4K

DEN 1.00

Во достапна форма

Интегрирано монтирање за вашата акциона камера Цврст материјал отпорен на триење. Водоотпорен преден џеб за скапоцености со интегрирана кутија за складирање за заштита и организирање на камерата и додатоците. Прилагодливи, обложени, ремени за рамо за целосна удобност. Интегриран комплет за комбинирање додатоци 8-во-1. Интегрирано монтирање за вашата акциона камера. Цврст материјал отпорен на триење. Водоотпорен преден џеб за скапоцености со интегрирана кутија за складирање за заштита и организирање на камерата и додатоците. Прилагодливи, обложени, ремени за рамо за целосна удобност. Интегриран комплет за комбинирање додатоци 8-во-1. Ранецот На Камерата е одличен додаток со висок капацитет со врвни карактеристики. Класичен ранец со акциона камера дизајниран со современ стил. Неговата издржлива водоотпорна надворешност и исклучителната внатрешна облога гарантираат дека вашиот уред и додатоци се заштитени и безбедни додека обложените ремени за рамо рамномерно го распределуваат товарот за целодневна удобност при носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент