Детство 2 парчиња држачи за шише со вода со џеб од мрежа и прилагодливи ленти, универзални држачи за чаши за шетач, скутер, велосипед, инвалидска количка, количка за ?
Новак

Детство 2 парчиња држачи за шише со вода со џеб од мрежа и прилагодливи ленти, универзални држачи за чаши за шетач, скутер, велосипед, инвалидска

DEN 3.00

Во достапна форма

Материјал : Водоотпорен 600 D Оксфордски ткаенина и термичка изолација слој (4мм пена од ПЕ) Може да ги задржи пијалоците ладни или топли Изработка и нема да биде во форма. Широка апликација и лесна инсталација : Универзалниот држач за чаша може да се прикачи на што било со лента со дијаметар од 1,5 'до 2,3' '. Прилагодливите ленти за велкро се засилени за да го држат држачот на чашата за тешкиот пат. Не се потребни алатки, само инсталирајте ја вашата рака. Мултифункционален дизајн : Дополнителен џеб од мрежа за да се држат други работи покрај шишето со вода, како што се мобилен телефон, слушалки, клучеви, полнач и многу повеќе за да ја направите вашата ставка организирана. Безбедност : Заклучување на кабелот За да ги обезбедите предметите внатре, ништо не се мачи на груб пат. Водата за одвод на одводот од мозоци за да се одржи сува и чиста. Пакетот вклучува : 2 пакувања на држачи за шише со вода. Материјал : Водоотпорен 600 D Оксфордски ткаенина и термичка изолација слој (4мм пена од ПЕ) Може да ги задржи пијалоците ладни или топли. Изработка и нема да биде во форма. Широка апликација и лесна инсталација : Универзалниот држач за чаша може да се прикачи на што било со лента со дијаметар од 1,5 'до 2,3' '.

Главните карактеристики

Избор на клиент