Gvuha Кинески Фенг Шуи бел керамика среќа мачка фигура Манеки неко Fortune Cat Money Box Среќа шарм свинче банка мачка и риба, бела
Новак

Gvuha Кинески Фенг Шуи бел керамика среќа мачка фигура Манеки неко Fortune Cat Money Box Среќа шарм свинче банка мачка и риба, бела

DEN 860.32

Во достапна форма

Материјал : Изработено е од порцелан, светли бои, мазни и не избледени Процес : Тој е отпуштен на висока температура, цврста и не кревка. МАТ : МАТ е исполнет со памук, кој ги штити и мачката и работната површина. Големина : Белата е 22,5x12x23.6cm, црвената е 18,5x10x16cm. Карактеристики : Тоа е многу убава декорација и подарок, можете да ја ставите во вашата продавница, дневна соба или канцеларија, тоа ќе ви донесе богатство, среќа и среќа. Материјал : Изработено е од порцелан, светли бои, мазни и не избледени. Процес : Тој е отпуштен на висока температура, цврста и не кревка. МАТ : МАТ е исполнет со памук, кој ги штити и мачката и работната површина. Големина : Белата е 22,5x12x23.6cm, црвената е 18,5x10x16cm. Карактеристики : Тоа е многу убава декорација и подарок, можете да ја ставите во вашата продавница, дневна соба или канцеларија, тоа ќе ви донесе богатство, среќа и среќа.

Главните карактеристики

Избор на клиент