Фустан од кучиња Тони Хоби, облека за кучиња, фустан од принцеза со чипка, здолниште од кучиња меко и дише за мало средно куче
Новак

Фустан од кучиња Тони Хоби, облека за кучиња, фустан од принцеза со чипка, здолниште од кучиња меко и дише за мало средно куче

DEN 239.84

Во достапна форма

? 【Големина】-тони фустан од хоби кучиња? X-мала? Гртот на градите е 11,8 ", должината на задниот дел е 8,6" Ако големината на вашето куче е помеѓу две димензии, ве молиме изберете поголема големина. ? 【Специјален дизајн】-Тони хоби кучиња принцеза фустан со пулвер дизајн со плетенско здолниште, лесен за облекување и полетување, убаво и дарежливо, давајќи убав фустан во форма на принцеза. ❤ 【Одличен квалитет】- Фустанот за забава на кучиња Тони Хоби е изработен од мека еластична ткаенина, топла и удобна, издржлива, може да се користи постојано, доволно за да ги задржи кучињата топли во зима. ? 【Најдобар подарок】-точки облекување на облеки за кучиња Хоби е погоден за мали и средни кучиња, погоден за излети, забави, секојдневно носење. Симпатично, едноставно, удобно и меко здолниште за кучиња е најдобриот подарок за кучињата. Само за вас】-Ако имате какви било прашања во врска со нашата облека за миленичиња Тони Хоби, можете да контактирате со нас преку официјалните канали, ние ќе ви обезбедиме најквалитетна услуга сè додека проблемот не се реши за вас.

Главните карактеристики

Избор на клиент