Симпатични чивахуа миленичиња кучиња печатени коски Кина Декоративни плочи занаетчиски плочи занаетчиски за занаети за домашна канцеларија wallид вечера
Новак

Симпатични чивахуа миленичиња кучиња печатени коски Кина Декоративни плочи занаетчиски плочи занаетчиски за занаети за домашна канцеларија

DEN 3.33

Во достапна форма

Коска Кина Направени во САД или увезени. Материјал : Оваа смешна плоча за декорација на коски е изработена од коска од Кина, исклучителна и убава, силна и издржлива, со мазна површина што нема да ви ги исече рацете. Лесен за употреба : Оваа плоча за украсување на коски со кина со држач за приказ може да се прикаже во кинески кабинет, на аранжман на полица или на странична маса, или обесена на wallидот, што изгледа многу елегантна и уметничка и е многу лесна за инсталирање. Повод : Исклучителната декоративна чинија е погодна за дома, дневна соба, спална соба, студија, канцеларија, ресторан, хотел, празник, декорација на домови и други места, исто така и романтичен подарок за изненадување за собирање пријатели или семејна вечера. Лесно за расклопување : Оваа модна печатена декоративна плоча е дизајнирана со самолепливо, дури и ако сакате да ја расклопите подоцна е многу удобно, самолепливо може да го направи wallидот без ознаки, инсталацијата е исто така многу едноставна.

Главните карактеристики

Избор на клиент