45-CAN Двојна оддел Голем ладилник за кампување, голема торба за ладилник за ручек, преносен ладилник за патувања со двојно слој Кул торба за пикник, плажа, шопинг за н?
Новак

45-CAN Двојна оддел Голем ладилник за кампување, голема торба за ладилник за ручек, преносен ладилник за патувања со двојно слој Кул торба

DEN 1.67

Во достапна форма

Голем капацитет - голема торба за ручек со двојни оддели може да се подели Мерки 15 '' l x 11''w x 11. Доста доволно за да спакувате оброци, пиво, закуски, високи пијалоци, крпи, мобилни телефони и сите други потреби. Совршена ладилна торба за кампување, пешачење, скара, ручек, пикник, плажа, патување, семејни активности на отворено, итн. Доказ и ги ублажува вашите грижи. Надворешноста е изработена од ткаенина Оксфорд, која е отпорна на гребење и отпорна на абење. Внатрешната обвивка на долниот слој е изработена од еко-пријателска PEVA, а внатрешната обвивка на горниот слој е изработена од термичка изолација алуминиумска фолија, а се додава и 5мм бисер-памук меѓуслојно. Загарантирана долготрајна студ или топлина. Преносни и 2 рачки и отворач на шише - не само што е опремено со рачки и прилагодливи ленти за рамо, туку има и мали задебелени рачки од обете страни за да се исполнат разни методи за носење. Додадовме и разни практични џебови. Покрај предниот џеб, има преголем џеб со патент на горниот слој и џебовите од мрежни мрежи на страните и грбот, можете да го користите флексибилно според вашите навики. Водоотпорен патент - За да ви дадеме подобро искуство, ги заменивме сите патенти со водоотпорни патенти, кои гарантираа доказ за протекување на секој начин. Избегнувајте засрамувачки ситуации. Ние придаваме големо значење на искуството на клиентите, ако имате нови идеи или предлози, можете да ни оставите порака. Ви посакувам пријатен шопинг. Складирање на преклопување - За дополнителна погодност, ја дизајниравме торбата да биде преклоплива, дебела само 4 инчи кога е преклопена и додадеме еластична лента на дното. Не само што може да се чува дома без да заземе простор, туку може да се стави и во куферот или трупот на автомобилот, што е многу погодно за излети, патувања и собири со пријатели. Голем капацитет - голема торба за ручек со двојни оддели може да се подели. Мерки 15 '' l x 11''w x 11. Доста доволно за да спакувате оброци, пиво, закуски, високи пијалоци, крпи, мобилни телефони и сите други потреби. Совршена ладилна торба за кампување, пешачење, скара, ручек, пикник, плажа, патување, семејни активности на отворено, итн. Доказ и ги ублажува вашите грижи. Надворешноста е изработена од ткаенина Оксфорд, која е отпорна на гребење и отпорна на абење. Внатрешната обвивка на долниот слој е изработена од еко-пријателска PEVA, а внатрешната обвивка на горниот слој е изработена од термичка изолација алуминиумска фолија, а се додава и 5мм бисер-памук меѓуслојно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Цветови 23, 18х18во.
Новак
Цветови 23, 18х18во.
Во достапна форма
DEN 3.00
Вреднување на стоката: