Вонсом Под Мијалник Организаторите Складирање Кујна Кабинет Организатор Решетката Бања Мијалник Складирање 2 Ниво Колекција Кошница Полица Со Куки Виси Чаша За Б?
Новак

Вонсом Под Мијалник Организаторите Складирање Кујна Кабинет Организатор Решетката Бања Мијалник Складирање 2 Ниво Колекција Кошница

DEN 0.67

Во достапна форма

Повеќенаменски Организатори И Складирање : Модерен дизајн совршено одговара на повеќето стилови на домаќинство, ова под организаторот на мијалникот има корпи од 2 нивоа, 6 куки и 2 висечки чаши, може да се користи како решетка за зачини во кујната, бања под организаторите на мијалникот и полица за складирање или канцелариски материјали, добро организирани вашите предмети и складирани на уреден начин Заштеда На Простор : Поставената решетка за организатор под мијалникот, на работните површини на кујнскиот ормар или на работните површини во бањата, ќе ја максимизира употребата на вертикален простор и ќе ви додаде повеќе простор, ќе држи разни мали нешта и ќе се одржува уредно, повеќе нема потреба да ги мешате работите. Цврст Материјал ЗА СТОМАЧНИ Мускули : кабинетот баске е изработен од пластични материјали за стомачни мускули, 2 послужавници со шуплив дизајн добри за дренажа, 4 задебелени челични цевки за поддршка со црна обоена превенција од ' рѓа, оваа решетка за складирање на организаторот на бањата е поцврста, цврста и стабилна. Димензии на склопување : под организаторите на мијалникот вкупната димензија е 15,6 "L x 8,7" W x 13,4 "H, секоја димензија на корпата : 15,6" L x 8,7 "W x 2,8" H, димензија на висечка чаша : 4,6 "L x 2,7" W x 4,4 H", доаѓаат со 2 корпи за складирање, 4 цевки за поддршка, 6 x куки, 2 виси чаша, обезбедува повеќе простор за складирање на вашата куќа. Лесна Инсталација : нема дополнителни алатки што ќе треба да ги инсталирате, само треба да закачите 4 метални цевки на корпите и да ја притиснете горната корпа лесно ќе се спојат и ќе го завршат склопувањето, брзо ќе се соберат за неколку минути. Повеќенаменски Организатори И Складирање : Модерен дизајн совршено одговара на повеќето стилови на домаќинство, ова под организаторот на мијалникот има корпи од 2 нивоа, 6 куки и 2 висечки чаши, може да се користи како решетка за зачини во кујната, бања под организаторите на мијалникот и полица за складирање или канцелариски материјали, добро организирани вашите предмети и складирани на уреден начин. Заштеда На Простор : Поставената решетка за организатор под мијалникот, на работните површини на кујнскиот ормар или на работните површини во бањата, ќе ја максимизира употребата на вертикален простор и ќе ви додаде повеќе простор, ќе држи разни мали нешта и ќе се одржува уредно, повеќе нема потреба да ги мешате работите.

Главните карактеристики

Избор на клиент