Ешреј смола череп цигари од пепелници, кул пепелници, череп -пепел за плевел, сад за скелети од пепел за просторија за пушење, канцеларија, бар, идеи за подароци за пу
Новак

Ешреј смола череп цигари од пепелници, кул пепелници, череп -пепел за плевел, сад за скелети од пепел за просторија за пушење, канцеларија, бар,

DEN 0.33

Во достапна форма

1 Премиум квалитет : Завршено во издржлива квалитетна смола, черепот пепел е мала тежина, лесен за носење и чиста, ветерница и доволно длабоко за да се задржи пепел внатре. Дизајн на трилер : Смола череп цигари со цигари со дизајн на хорор елемент е практичен и модерен додаток на модерната декорација. Мулти-намена : Не само пепелник за отворено и затворено, туку и убава декорација во куќа, градина, канцеларија, хотел, ресторан, автомобил во Ноќта на вештерките, скелетите што пепел може да направи фантастична атмосфера за Ноќта на вештерките. Совршена идеја за подароци : Оваа кул пепелник за плевел што е погодна за пушачи, мажи, ентузијасти за декор на черепот. Одлична идеја подароци за Денот на таткото, родендени на возрасни, годишнини, Ноќта на вештерките, Божиќ, Нова Година и Денот на вineубените. Список на пакети и големина : Пакетот доаѓа со 1 череп цигари во црна боја. Големина : 4,5 инчи во дијаметар и 1,2инч во длабочина. Премиум квалитет : Завршено во издржлива квалитетна смола, черепот пепел е мала тежина, лесен за носење и чиста, ветерница и доволно длабоко за да се задржи пепел внатре. Дизајн на трилер : Смола череп цигари со цигари со дизајн на хорор елемент е практичен и модерен додаток на модерната декорација. Мулти-намена : Не само пепелник за отворено и затворено, туку и убава декорација во куќа, градина, канцеларија, хотел, ресторан, автомобил во Ноќта на вештерките, скелетите што пепел може да направи фантастична атмосфера за Ноќта на вештерките. Совршена идеја за подароци : Оваа кул пепелник за плевел што е погодна за пушачи, мажи, ентузијасти за декор на черепот.

Главните карактеристики

Избор на клиент