Висок Сиера Суштински Ранец, Флексибилен Донеси, Една Големина
Новак

Висок Сиера Суштински Ранец, Флексибилен Донеси, Една Големина

DEN 555.68

Во достапна форма

360° рефлексивност : Бидете смели Одговара на повеќето лаптопи од 15,6 инчи. Главен оддел + голем организациски џеб. Скриен џеб за брзо складирање. Ватиран лаптоп/таблет ракав. Организиран живот во живо : Посветено складирање за технологија и ситници. Ремени и заден панел со воздушна мрежа + Пена : Удобноста никогаш не била поладна. Двојни џебови за шишиња со вода. Пукна на местото на настанот изгледа кул, собрани, и стилски! Забавен и функционален, Основниот Ранец е многу очекуваното ажурирање на оригиналот со додаден патент во предниот џеб за складирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент