UXZDX CUJUX 150mm Дигитални Верние Дебеломер Нерѓосувачки Челик Дигитални Верние Дебеломер Електронски Метал Пахометар Калибратор Мерење Калибар
Новак

UXZDX CUJUX 150mm Дигитални Верние Дебеломер Нерѓосувачки Челик Дигитални Верние Дебеломер Електронски Метал Пахометар Калибратор Мерење

DEN 1.00

Во достапна форма

Материјал : Нерѓосувачки Челик Опсег : 0,01 мм до 150мм / 0,001 Инчи до 6 инчи. Инчен / метрички / прекинувач за конверзија На Дропки. Прекинувач за нулта калибрација. Автоматско Вклучување / Исклучување.Лесен за читање Лцд-дисплеј.Издржлива конструкција од нерѓосувачки челик. Опсег : 0,01 мм до 150мм / 0,001 Инчи до 6 инчи резолуција : 0,01 мм/0,0004"Точност : 0,04мм/0,0016"Батерија : 1 х ЛР44 Батерија (не е вклучена)Вкупна Должина : 236мм/7,7"Материјал : Нерѓосувачки Челик капакот на лцд-екраните/батеријата на копчето нерѓосувачки челик бодикалибрација clearlnch/метрички/Дропки Конверзија Прекинувач.Автоматско Вклучување / Исклучување.Лесен за читање Лцд-дисплеј.Издржлива конструкција од нерѓосувачки челик. Ве молиме Дозволете 1-3см Се Разликува Поради Рачно Мерење. Лесното снимање и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа.

Главните карактеристики

Избор на клиент