Cutco 1721 Тример со Бисер Бела Рачка
Новак

Cutco 1721 Тример со Бисер Бела Рачка

DEN 1104.00

Во достапна форма

Ексклузивен двоен Раб Двоен Раб обезбедува чист, мазен пресек секој пат и останува остар подолго од ножевите со прав раб Може да се изостри фабриката. Universономска рачка Универзална одговара за големи или мали, лево или десно раце. Палецот и показалецот се заклучуваат на место за безбедност и контрола. Дизајн отпорен на замор. Целосна танг Сечилото се протега целата должина на рачката за дополнителна сила и рамнотежа. Гарантирано Засекогаш Како и сите ПРОИЗВОДИ НА CUTCO, Тримерот е загарантиран засекогаш. добро за сечење, кастрење, пресек, печење ребра, колци, риба и птици.

Главните карактеристики

Избор на клиент