Хсеок Лаптоп Торба За Рамо Актовка Компатибилна Со Macbook Pro 14 инчи 2021 2022 M1 Pro/Max A2442 И Целиот Модел На 13 инчен Macbook Air/Pro, XPS 13, Површина Книга 13.5, Случај Отпорен На Истурање,
Новак

Хсеок Лаптоп Торба За Рамо Актовка Компатибилна Со Macbook Pro 14 инчи 2021 2022 M1 Pro/Max A2442 И Целиот Модел На 13 инчен Macbook

DEN 0.33

Во достапна форма

●Димензија Сите модел 13 инчен Macbook Air/ Pro вклучувајќи M1 M2; Површина Книга 3/2/1 135, Површина Лаптоп 4/3/2/1 13.5; Dell Ширина 14; HP Elitebook 13.3/Spectre X360 13.3/Завист 13/Поток 13/Поток 14/Павилјон 14; Леново Think Pad X1 Јаглерод, Леново Idea Pad 13/14 и најпопуларни 13 Тетратки" 13. €5-Слоеви Заштита xseok актовка Обезбедува целосна заштита од шокови, гребнатини, полиестер и внатрешен фланелен на случајот може целосно да го обвива компјутерот. ●Фантастична Водоотпорна Ткаенина●оваа компјутерска торба за рамо со водоотпорна ткаенина ја попречува водата и ефикасно се движи. Не грижете се за прскање дожд или ќе се истури пијалок. ●Тенок и Лесен Q оваа торба за лаптоп е добро дизајнирана Да Не Биде Гломазна, дебела само 2,5 см ,но има различни џебови и прегради за да ги држи секојдневните најважни работи како лаптоп, i Pad, пенкало, телефон итн. Тенок светлосен дизајн го прави не само совршена торба за носење / гласник, туку и идеален ракав за лаптоп што може да се стави во вашиот багаж. Многу добар избор за Патување и Секојдневна употреба. ●100% Гарантирано Задоволство Е Ве Молиме контактирајте не Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашиот производ ќе добиете целосна наплата без поставени прашања и без проблеми. HSEOK 3-Начин 13-13.3 Mac Book Air Торба Справи со Ракав водоотпорен Shockproof Лаптоп Случај ★ Вода-Отвратителен ★ Shockproof ★ Екстра Мека обвивка ★ Екстра-Трајни ★ Анти-статички ★ Доживотна Гаранција Внатрешни работи Големина : 13.8" / 35 cm x беа 25,5 cm x 2 cm Материјал : полиестер, Водоотпорен материјал кој е Сертифициран од Du Pon Компатибилен со : Apple i Pad Про 12.

Главните карактеристики

Избор на клиент