Стобок Вино Стакло Маркери 8 парчиња Цртан Филм Карактер Кукла Пијат Маркери, Вино Стакло Маркери Тагови Пијат Стакло Кукла Привлечност Креативни Вино Стакло Прив?
Новак

Стобок Вино Стакло Маркери 8 парчиња Цртан Филм Карактер Кукла Пијат Маркери, Вино Стакло Маркери Тагови Пијат Стакло Кукла Привлечност

DEN 118.08

Во достапна форма

Пвц ●Креативни Маркери За Пијалоци За Кукли ● овие креативни приврзоци можат да дојдат да го украсат вашето стакло, дизајн на приврзоци за пејзаж на карактер, креативна и интересна, форма на цртан филм, светли бои, можат позабавно за вашите чаши за пијалоци. ●Висококвалитетен Материјал●овој цртан пијалок маркер шарм е изработен од врвен и безбеден материјал, издржлив и безбеден за употреба, убаво ќе ги украси чашите за пијалоци и чашите за шут. ●Совршен Приврзок За Маркери За Пијалоци ● симпатичен приврзок за кукла за личност е одличен маркер за пијалоци, може добро да го разликува стаклото на секој човек, со овој креативен приврзок, вашата чаша нема да се меша со другите членови на семејството. ●Ознаки За Маркери За Вино} овие импресивни маркери за пијалоци големина : околу 6,5 х 3 х 1 см, дизајн со мини големина, погоден за различна големина на чаши, симпатичен приврзок може цврсто да ги собере вашите чаши. ●Пијте Стаклени Шарм За Кукли ● забавните маркери за пијалоци се погодни за забави со различни теми, а кога се забавуваат, вашето семејство и пријателите ќе бидат воодушевени да ги изберат своите омилени привлечности за пијалоци што можат да им се дадат на пријателите и семејството како убав мал подарок. Опис 8 парчиња Цртан Филм Карактер Кукла Пијат Маркери, Вино Стакло Маркери Тагови Пијат Стакло Кукла Привлечност Креативни Вино Стакло Приврзок За Забава Материјали, Стил Случаен избор. Овие креативни приврзоци можат да дојдат да го украсат вашето стакло, дизајн на приврзок за пејзаж на карактер, креативна и интересна, форма на цртан филм, светли бои, можат позабавно за вашите чаши за пијалоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент

1pcs E3S-5B41 E3S5B41 НОВО
Новак
1pcs E3S-5B41 E3S5B41 НОВО
Во достапна форма
DEN 1501.92
Вреднување на стоката: