Magnetic Chip clips, Bag clips, Clips for Food Packages with Magnet -Nordic Color
Новак

Magnetic Chip clips, Bag clips, Clips for Food Packages with Magnet -Nordic Color

DEN 159.84

Во достапна форма

112 парчиња магнетни клипови за запечатување храна. Постојат 6 чипови за храна со поголема големина во 5,8" и 6 мали димензии во 4,53". Помножете го нордискиот дизајн на бои, е многу мода и едноставност.Цврст и издржлив. Изработен од еколошки пп материјал, безбедност за употреба и водоотпорен за да се избегне влага. Повеќекратно рециклирање за употреба, издржливо долго време.Интелигентен магнетски дизајн, заштеда на простор. Секоја торба клипови со магнет, исто така, може да се користи за фрижидер магнет. Лесно да ја поправите лепливата белешка и да заштедите простори.Совршен за запечатување на разни кеси. Широко се користи за вреќи со храна, вреќи за кафе, вреќи за ужина, хартиени кеси и така натаму. Чип клипови за чување кеси затворени со голема отпорност на истекување.Лесен и заштитен. Без разлика дали е за употреба во кујна или канцелариска употреба, дури и при патување, може да работи одлично.

Главните карактеристики

Избор на клиент