Мајка На Бисер Двоен Бенд Месинг Кремирање Урна за Пепел, Златна Урна, Кремирање Со Големина На Возрасни, Висока 9,75 Инчи
Новак

Мајка На Бисер Двоен Бенд Месинг Кремирање Урна за Пепел, Златна Урна, Кремирање Со Големина На Возрасни, Висока 9,75 Инчи

DEN 1984.32

Во достапна форма

НАПРАВЕНО ЗА СЕЌАВАЊЕ : Прикажете ја оваа урна дома на посебно место каде што можете да размислувате и запомните Месинг урните лесно се чистат и се грижат. Тие исто така можат да бидат погребани на гробишта со соодветен свод на урна, како што бараат повеќето гробишта. ДИМЕНЗИИ : Урна За Кремирање Со Големина На Возрасни Со капацитет од 210 кубни инчи, може да ја собере пепелта на некој што тежел 210 килограми. или помалку пред кремирањето. ПРЕКРАСНО ДИЗАЈНИРАН : Почитувајте ја вашата сакана и чувајте ги вашите спомени блиску со овој прекрасен дизајн. Оваа месинг урна за кремирање за пепел со големина на возрасни е едноставно елегантна со полиран златен финиш и редови инкрустирани парчиња бисер, кои го красат телото и капакот на урната. Тоа е соодветна почит кон многу посебна и многу сакана личност. НАПРАВЕНО ОД МЕСИНГ : оваа декоративна урна е изработена од месинг, силен материјал кој се подложува на долговечноста потребна на овој сад. Урните за кремирање месинг се традиционален избор, а сепак нудат карактеристичен дизајн во чест на вашата сакана. Оваа урна за кремирање месинг има горниот капак со навој за сигурно затворање. Семејни Урни-Сребрена Светлина е семеен бизнис кој ве третира како семејство. Ние се грижиме за нашите клиенти и сакаме да бидете 100% задоволни од вашето купување. Знаеме дека купувањето спомен-ставка е тешко и затоа е важно да се исправи. Урните од сребрена светлина се стремат да обезбедат мир на умот нудејќи само квалитетни производи што ги исполнуваат или надминуваат вашите очекувања. Можете да верувате дека нашиот тим ќе ја испрати вашата нарачка на време и ќе се справи со тоа внимателно во чест на вашата сакана.

Главните карактеристики

Избор на клиент

BNC-VGA Converter TVAC20000
Новак
BNC-VGA Converter TVAC20000
Во достапна форма
DEN 360.00
Вреднување на стоката: